Stavební projektant

Popis pozice

Naším klientem je německá průmyslová společnost, která vyrábí a dodává např. typické a atypické ocelové konstrukce nebo průmyslové jeřáby jako stavební celek. Přes 50 přímých zastoupení je přítomna na 5 kontinentech. Pobočka v České republice funguje přes 25 let a vybudovala si silné postavení s vynikající reputací spolehlivosti a kvality dodávaných výrobků. Je držitelem řady certifikátů kvality.

Společnosti se úspěšně daří rozvíjet spolupráci se stávajícími i novými zákazníky. Díky narůstajícímu objemu práce hledáme nového kolegu, Stavebního projektanta, který bude odpovídat za tvorbu projektové dokumentace zákadových nebo ocelových konstrukcí (typikých a atypických). Projekty, na kterých pozice pracuje, jsou v České republice i mimo Českou republiku.

Náplň práce:

Požadavky

  • Vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Znalost čtení stavebních výkresů
  • Orientace ve stavebních normách
  • Dobré komunikační schopnosti a práce týmu
  • Znalost práce v AutoCAD
  • Komunikativní angličtina, která umožní podílet se na zahraničních projektech, vítána

Nabídka

  • Práce pro stabilní společnost s dlouholetou perspektivou
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stabilní tým, neformální atmosféra na pracovišti
  • Dvousložková mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky a další benefity

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz