Senior účetní

Popis pozice

Naším klientem je významná mezinárodní IT společnost, která působí v České republice přes 20 let a zaujímá vedoucí postavení na globálním trhu. Dodává hardwarová a softwarová řešení pro platební transkace. Klienty jsou např. banky nebo maloobchodní řetězce. Pro pražskou centrálu hledáme kandidáty/ky na pozici Senior účetní.

Náplň práce:

  • Vedení a zpracování kompletní účetní agendy (banka, kontrola daňových a účetních dokladů, majetek, daně, atd.)
  • Administrativa spojená s chodem účetního oddělení
  • Spolupráce na uzávěrkách
  • Účtování mezd a příprava přehledu nákladů na nákladových střediscích
  • Komunikace s auditory, finančními úřady a dalšími institucemi státní správy
  • Příprava daňového přiznání, hlášení DPH a kontrolní hlášení.

Požadavky

Nabídka

Zašlete CV nebo link na LinkedIn profil, prosím.

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
info@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz

Informace o zpracování osobních údajů.