SAP Basis Konzultant

Popis pozice

Náš klient je jeden z klíčových partnerů SAP na českém trhu. Zákazníky jsou meznárodní korporace, středně velké společnosti i společnost ze státního sektoru. Poskytuje služby analýzy, návrhu, implementace a podpory SAP řešení. Pobočky má v Praze a Brně, je možné pracovat často z domova.

SAP Basis Konzultant pracuje na analýze, návrzích, implementacích a správě a podpoře systémů. Úzce spolupracuje a komunikuje s kolegy i s klienty. Náplň práce:

  • Instalace a správa SAP Basis infrastruktury včetně správy operačního systému, záplatování, zálohování, zabezpečení a dodržování SLA
  • Konzultace a podpora při konfiguraci, integraci, aktualizaci a testování prostředí SAP
  • Návrhy řešení komplexních požadavků na SAP nfrastrukturu a změn pro více projektů/zákazníků
  • Zajištění optimální konfigurace systému SAP s cílem maximalizovat výkon a dostupnost systému
  • Analýza chyb a řešení problémů; působení jako eskalační bod pro technické problémy
  • Spolupráce s kolegy při posuzování připravenosti zákaznického SAP prostředí na přechod na SAP S4HANA

Požadavky

Nabídka

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz