Projektový manažer stavebnictví

Popis pozice

Naším klientem je německá průmyslová společnost, která vyrábí a dodává manipulační stroje a zařízení, ocelové konstrukce a architektonické prvky. Přes 50 přímých zastoupení je přítomna na 5 kontinentech. Pobočka v České republice funguje přes 25 let a vybudovala si silné postavení s vynikající reputací spolehlivosti a kvality.

Jako hlavní dodavatel nebo subdodavatel dodává např. ocelové a nerezové součásti staveb a architektonické prvky (např. nerezové sítě, membránové zastřešení nebo stezky korunami stromů), Hledáme Technického dozora/Projektového manažera, který bude pracovat na projektech v České republice, přípabě podle zájmu i v zahraničí a mezi jehož úkoly bude patřit:

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • zkušenosti s řízením a kontrolou stavebních zakázek
  • orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě
  • znalost stavebních ČSN
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • schopnost prácovat v MS Office
  • flexibilita, rozhodnost a schopnost pracovat samostatně
  • dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
  • Komunikativní angličtina pro případnopu práci v zahraničí

Nabídka

  • práce pro stabilní společnost s dlouholetou perspektivou
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní automobil
  • stabilní tým, neformální atmosféra na pracovišti
  • dvousložková mzda
  • týden dovolené navíc
  • stravenky.

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz