Konstruktér strojař

Popis pozice

Naším klientem je německá strojírenská společnost, která působí globálně přes 50 přímých zastoupení na 5 kontinentech. V České republice je přítomna přes 25 let a vybudovala si silné postavení s vynikající reputací spolehlivosti a kvality dodávaných výrobků a řešení. Je držitelem řady certifikátů kvality. Dodává zvedací řešení do různých výrobních segmentů (např. automotive) nebo speciální ocelové konstrukce nebo nerezové architektonické prvky.

Do divize zvedací techníky hledáme Konstruktéra strojaře, který bude po důkladném zaškolení spolupracovat s kolegy konstruktéry na návrzích a výpočtech průmyslových jeřábů, zdviží a dalších prostředků k uchopení břemene. Náplní práce bude mimo jiné:

Požadavky

  • vzdělání v oboru strojírenství
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • znalost SolidWorks nebo jiného 3D CAD softwaru
  • ochota učit se a spolupracovat v rámci týmu konstruktérů
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabídka

  • smlouva na dobu neurčitou
  • práce pro stabilní společnost s dlouholetou perspektivou
  • prostor pro rozvoj a růst v rámci společnosti
  • zajímavé projekty s novými technologiemi
  • stabilní tým, neformální atmosféra na pracovišti
  • dvousložková mzda
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvěk na sport, kulturu a další vyžití.

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz