IBM iSeries Developer

Naším klientem je mezinárodní leasingová společnost, která v České republice působí přes 20 let a vybudovala si ve svém oboru vedoucí postavení. K zajištění provozu a služeb poskytovaných zákazníkům vyvíjí a provozuje vlastní informační systém na IBM iSeries platformě. Systémy a aplikace jsou dlouhodobě využívány v České republice a v posledních letech je pražský tým implementoval i v dalších evropských zemích. S rostoucím objemem požadavků na modifikace a vývoj nových aplikací je potřeba posílit IT tým o iSeries Developera, které bude pracovat na vývoji aplikací dle požadavků uživatelů z České republiky i dalších zemí.

Náplň práce

  • Vývoj apliakcí dle dodané specifikace
  • Proaktivní spolupráce se na návrhu řešení s koncovým uživatelem v České republice a dalších zemích
  • Vytvoření analýzy u zadaného požadavku pro následný vývoj
  • Úzká spolupráce na akceptaci dodaného řešení (podíl na testování)
  • Spolupráce na interních projektech

Požadavky a znalosti

Nabídka

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz