Business Analyst

Naším klientem je mezinárodní leasingová společnost, která v České republice působí přes 20 let a vybudovala si ve svém oboru vedoucí postavení. V posledních letech proběhla úspěšná implementace ERP a CRM systémů a dalších nástrojů, které obsahují velké množství dat. Díky rostoucímu množství požadavků na zpracování a interpretaci dat byla vytvořena v analytickém týmu nová pozice Business Analyst.

Popis pozice

  • Pravidelný týdenní a měsíční reporting zákaznických dat a zákaznického chování
  • Řešení nesrovnalostí v reportech, interpretace dat, analýza výsledků pomocí statistických technik, predikce trendů
  • Spolupráce na tvorbě a vyhodnocování měsíčních a ročních plánů a KPIs
  • Analýza potřeb a požadavků na reporting v oblasti obchodu, marketing a dalších, tvorba ad hoc reportů dle požadavků kolegů
  • Spolupráce se stakeholdery s cílem identifikace potřeb a zlepšení kvality dat
  • Navrhování variant řešení a automatizace zpracování dat, analytických výstupů a reportů
  • Rozvoj firemních nástrojů pro business analýzu s využitím BI a reporting platformy
  • Hledání možných zlepšení, úspor a zefektivnění, automatizace a digitalizace procesů
  • Práce na interních projektech a spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

Nabídka

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz